Без категорії

«Ураган» програв у Львові

Перший матч другого етапу Вищої ліги для івано-франківського «Урагану» став невдалим. Підопічні Сергія Гупаленка програли на виїзді львівській «Енергії» 4:1. Гості вели в рахунку 1:0 після голу Романа Кіндратіва. Та «Енергія відразу відповіла влучним пострілом Сергія Задорожного. А після перерви львів’яни закотили ще три м’ячі у ворота Олега Іжаковського. Знову відзначився Задорожний, а ще Іван Ільницький та Андрій Федюк.

«Ураган» продовжує перебувати на четвертій сходинці. «Енергія» (третє місце) відірвалася на шість очок. У неділю, 11 квітня, «Ураган» знову їде до Львова, до місцевого «ТВД». В Івано-Франківську наші хлопці зіграють 17 квітня з харківським «Локомотивом».

Інші результати 23‑го туру: Тайм – ТВД 6:1, Шахтар – Локомотив 1:0, Моноліт – Кардинал 5:3, ЛТК – ПФС 4:3.