Без категорії

«Ураган» програв «Енергії»

Микола Волков Сенсації не сталося. Івано-франківський «Ураган» не зміг здобути очки у Львові і тому в останньому турі буде захищати своє восьме місце у турнірній таблиці.

Після домашнього програшу «Локомотиву» у середу, 14 травня, наставник франківців Владислав Корнєєв розповів, що команда готуватиметься до виїзду у Львів у звичному режимі і буде сподіватися на здобуття очків у матчі з «Енергією».

У Львові ж «Енергія», хоч і без мотивації (команда вже не претендує на чемпіонське звання і забезпечила собі друге місце у чемпіонаті), та все одно не дала змоги «Урагану» хоча б забити гол. Остаточний рахунок зустрічі 2:0 було встановлено ще в першому таймі. Забивали Кузь і Вацяк.

«Ураган» перебуває на восьмому місці і, на відміну від команд-лідерів, ще має мотивацію. У суботу, 24 травня, у останньому турі першості франківці вдома приймуть луганський «ЛТК». Це буде матч за восьме місце турнірки, адже «Цвєлих і компанія» відстають від «Урагану» на три очки, але мають кращу різницю забитих-пропущених голів. Тому матч обіцяє бути гарячим.

Статистика поєдинку:

«Енергія»: Кардаш — Легчанов?к, Вацяк, Кондратюк, Паршиков — Луців, Якунін, Піддубник, Овсянніков — Кузь.

«Ураган»: Іжаковський — Кіндратів, Сімка, Ярий, Сендецький-к — Павлюк, Оліщук, Валенко, Даниленко — Брожко.

Голи: Кузь (10), Вацяк (16).

Результати матчів туру: Енергія — Ураган 2:0, Локомотив — Контингент 2:1, Кардинал — Будівел 1:2, Єнакієвець — Метрополітен 6:3, Універ-Автомар — Планета 0:0, Тайм — Шахтар 7:1, Марріон — ТВД 2:1.