Без категорії

«Ураган» повернувся на сьоме місце

Микола Волков Після поразки від «Єнакієвця», яка відкинула івано-франківський «Ураган» з першого на сьоме місце, наша команда приймала у себе вдома харківський «Локомотив» та грала на виїзді зі столичною «Планетою-Міст». Після цих матчів «Ураган» залишається все там же…

У середу матч з «Локомотивом» підопічні Сергія Гупаленка проводили без прямої участі свого наставника. Згідно з рішенням виконкому АМФУ від 28 жовтня тренерам «Урагану» Гупаленку та Костишину «заборонили знаходитись на лаві запасних під час матчів Чемпіонату України до розгляду контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації».

Незважаючи на це, «ураганівці» продемонстрували класний футбол та волю до перемоги. До кінця матчу публіка була у напрузі. Франківці відкрили рахунок вже на другій хвилині, коли після подачі Кулика з кутового м’яч зрикошетив у ворота «Локомотива». За такого «малюнку» на табло команди грали аж до середини другого тайму, коли після контратаки гостей відзначився Клочко — 1:1.

Після цього командам мовби зірвало дах і вони заграли на зустрічних курсах та шалених швидкостях. Назрівав ще один гол, але спритнішими виявились господарі. За дві хвилини до фінальної сирени Паршиков п’яткою відпасував на хід Кулику і той у два дотики ефектно відправив шкіряного у ніжній кут воріт.

У наступному турі матч зі столичною «Планетою» завершився з таким же рахунком, та вже не на користь «Урагану». Попри велику групу франківських уболівальників, які приїхали за своєю командою, та бажання перемогти, цього «чор­но-білим» не вдалося.

«Планета» свідомо віддала ініціативу «ураганівцям», і зробила ставку на контратаки. Господарям вдалося стримати натиск франківців і провести дві результативні атаки. В результаті — 2:1, і «Ураган» повернувся на сьоме місце, на якому перебував перед поєдинком з «Локомотивом».
Наступний матч «Ураган» проведе вдома у суботу, 8 листопада, о 13:00. На манеж КФВ з нашою командою вийде львівський «Кардинал».

Результати 7?го туру: СумДУ-Артмотор — Моноліт 1:5, Контингент — Тайм 1:4, Марріон — Енергія 2:6, Єнакієвець — ЛТК 7:2, Шахтар — Локомотив 6:3, Планета-Міст — Ураган 2:1, Кардинал — МФК Рівне 2:7, ТВД — Будівел-ВВ 7:2.