«Ураган» пішов у відрив

Івано-франківський «Ураган» у 15 турі переміг на виїзді львів-ський «Кардинал» з рахунком 1:4. У воротах господарів «розписалися» Федір Пилипів (6 хв.) і Едуард Кулик (17 хв.). Довершили розгром львів’ян Роман Ярий та Андрій Сімка у проміжку з 28 по 29 хвилини. «Кардинал» відповів голом престижу Віталія Танського майже в кінці поєдинку. Того ж дня у Харкові місцевий «Локомотив» взяв гору над львівською «Енергією» 5:3. Завдяки цій осічці «енергетиків» «Ураган», який у турнірці йде третім, знову відірвався від них на чотири очки.

Наступний матч «Ураган» проведе вже у 2010 році. У понеділок, 4 січня, до Івано-Франківська приїде кривдник «Енергії» – харківський «Локомотив». Початок о 17:00.

Днями також відбулося жеребкування 1 / 4 фіналу Кубка України з футзалу. Підопічні Сергія Гупаленка отримали у суперники луганський «ЛТК». Гра відбудеться в Івано-Франківську 18 лютого.

Результати 15‑го туру: Єнакієвець – Моноліт 6:2, ПФС – Шахтар 1:3, Кардинал – Ураган 1:4, ЛТК – Контингент 3:1, Локомотив – Енергія 5:3, ТВД – Тайм 1:3.