Без категорії

Ураган на ім’я Цвєлих

Одинадцятий номер «накидав» севастопольцям шість м’ячів
Після гіркої поразки вдома від львівського «ТВД», на івано-франківський «Ураган» чекав вдома севастопольський «Пляжно-футзальний союз». Як виявилося, господарі найбільше мали боятися одного гравця — Валентина Цвєлих. Результат — новий рекорд цього сезону.

Для іванофранківців матч почався не дуже добре. Вже на третій хвилині ворота гостей розпечатав Олександр Алексієнко. Та радість севастопольських уболівальників була недовгою. За дві хвилини їх засмутив Цвєлих. Обрізка Алексієнка, точний удар Валентина з шести метрів у дев’ятку — 1:1.

Ще за три хвилини рахунок вже був на нашу користь. Постріл з дев’яти метрів від Цвєлих — 1:2. «ПФС» огризнувся. Команда провела три удари поспіль, але на воротах вдало діяв Владислав Корнєєв.

Врешті на 13-й хвилині господарі досягли своєї мети. Скидка екс-ураганівця Едуарда ОжогаАндрій Чернієнко зрівнює рахунок.

Гра й далі йшла на зустрічних курсах. У кіпера «ПФС» Володимира Удовиченка та його колеги з «Урагана» роботи було багато. Рівновага на табло трималась. І аж за 40 секунд до кінця першого тайму з десяти метрів пробив Цвелих — 2:3. Команди пішли відпочивати.

У другій половині «ПФС» знову пішов вперед. Пробивали Олександр Сугак та Єгор Осин, та м’яч вперто не хотів летіти у сітку. Після цього двічі пробив Євген Валенко. Перший удар втрапив у штангу, другий кінчиками пальців витягнув Удовиченко. «Ураган» в цей час грав спокійно, атаки розгорталися від оборони.

Нарешті слово взяв Цвєлих. Цього вечора він був злим генієм для суперників. Удар з 12 метрів — Удовиченко знову капітулював. Далі підопічні Сергія Гупаленка «з барського плеча» віддали ініціативу господарям і в атаку переходили тільки після їхніх помилок.

На 36 хвилині «ПФС» вже грав на майданчику вп’ятьох. Та це їм не допомогло. За одну останню хвилину Цвєлих забив суперникам ще два м’ячі. У матчі майже всі його удари досягали мети. Це сталося після двох обрізок. Один гол він забив зі своєї половини поля. В резутаті — 2:6.

Валентин Цвєлих набирає рекордів. Більше голів за нього у футболці «Урагану» не забивав ніхто. А після гри з «ПФС» в одному матчі Вищої ліги більше не забивав жоден футболіст.

Кращий бомбардир чемпіонатів України 2004-05 і 2006-07 рр. продовжує дивувати. До цього в його активі було тільки два голи. А зараз Валентин з вісьмома м’ячами наздогнав кращих бомбардирів — Вассуру з «Шахтаря» та Павленка з «Тайму».

У наступному турі на Цвєлих та Павленка очікувала очна зустріч в Івано-Франківську. Та суботній матч між «Ураганом» та львівським «Таймом» перенесли через епідемію.

Інші результати туру: ЛТК — Шахтар 1:3, Єнакієвець — Локомотив 5:3, ТВД — Кардинал 3:0, Тайм — Енергія 1:0, Моноліт — Контингент 7:2.