«Ураган» — «Кардинал»: перемога з запитаннями

Микола Волков «Ураган» продовжує залишатися на сьомій позиції у Вищій лізі після того, як переміг львівський «Крадинал» на своєму майданчику. Проте перемогу впевненою назвати не доводиться.

Почалося все якнайкраще для «Урагану». Вже в середині першого тайму господарі вели в рахунку 2:0. Відзначалися Паршиков та Оліщук. При просто беззубій грі «Кардинала» у ці хвилини здавалося, що перемога вже в кишені у «чорно-білих». Проте франківці, буквально «возячи» львів’ян по майданчику, марнували момент за моментом. Відзначитися могли Валенко, Ярий, Пав­люк, Кіндратів. Вже у порожні ворота не зміг влучити Ткачук. Так команди і розійшлись на перерву.

На початку другого тайму «Ураган» продовжив атакувати, але пропустив першим. На 24 хвилині Багряк вийшов на побачення з капітаном «Урагану» і ефектно перекинув Корнєєва — 2:1.

«Ураган» продовжував «гнути свою лінію» і далі атакував. За три наступні хвилини фран­ківці провели ще два м’ячі у ворота суперників. Спочатку після прострілу Кулика з кутового Павлюк в один дотик переправив м’яч в сітку, а на 27?й хвилині після подачі Павлюка свій перший гол у сезоні забив Пилипів. На табло «4:1», і «Ураган» заспокоївся.

Одним заспокоєнням не обійшлось. Господарі «привезли» у свої ворота два голи. Після помилок Паршикова та Оліщука забити змогли Данилюк і Брожко. До кінця матчу залишалось більше п’яти хвилин, а гості відставали у рахунку всього на один м’яч.

На останніх хвилинах «Урагану» довелось захищатися. Команда буквально балансувала на межі фолу, адже їх було вже п’ять. «Кар­динал» підливав олії у вогонь, постійно провокуючи «ураганівців» на порушення, проте «чорно-білі» вистояли. Пощастило й з арбітрами, які на апеляції львів’ян про порушення правил відреагували жовтою карткою особливо активному «парламентарю» Пуньку.

Рідкісний випадок, але «Ураган» залишав майданчик під не вельми теплі вигуки рідних вболівальників. Такі емоції глядачів розділили тренери команди. Юрій Костишин після матчу теж не приховував розчарування. За його словами, злий жарт з «Ураганом» зіграла недооцінка суперника.

Підопічним Гупаленка і Костишина далі доведеться зійтись у гостьових матчах з «ТВД» і «Таймом». Вони зараз відповідно на третьому та другому місцях. Напевне тоді і стане зрозуміло, на що спроможний івано-франківський футзальний колектив.

Результати восьмого туру: Моноліт — Будівел-ВВ 4:2, МФК Рівне — ТВД 0:2, Ураган — Кардинал 4:3, ЛТК — Локомотив 4:4, Енергія — Єнакієвець 0:0, Тайм — Марріон 4:0, СумДУ-Артмотор — Контингент 4:2.