Українські студенти — шості у світі

Микола Волков Днями завершилася всесвітня студентська Універсіада, яка проходила в столиці Сербії Белграді. Українські студенти посіли на ній шосте місце. Були там і наші краяни.

Ввечері 10 липня українська збірна з футболу грала у фіналі з італійцями. Наші співвітчизники, серед яких був і квартет з івано-франківського «Прикарпаття» (Гребинський, Микуляк, Ревцький, Худоб’як), здобули перемогу.

Рахунок було відкрито вже на другій хвилині, коли Піскун влучно пробив повз воротаря. У середині тайму італійці відквитали один м’яч. Та на перерву команди розійшлись за переваги синьо-жовтих — на 43 хвилині забив Монахов — 2:1.

У другій половині зустрічі фортуна остаточно відвернулась від італійців. На 59 хвилині гол у свої ворота забив Піппа. А коли за шість хвилин до фінального свистка його співвітчизники знову скоротили відставання, часу для порятунку матчу виявилося замало.

У підсумку — золоті медалі футболістів підняли всю студентську збірну України на шосте місце Універсіади.

На ньому ми і залишилися у підсумку. Загалом українці здобули 31 медаль. Варто відзначити, що ще одна представниця Прикарпаття допомогла своїй збірній — Дарія Згоба здобула бронзу у вправах на колоді. А усі рекорди української команди побили гімнастки. Одна Анна Безсонова завоювала чотири срібла (індивідуальні змагання, скакалка, м’яч, стрічка). А збірна з художньої гімнастики взяли одне срібло та дві бронзи.