Без категорії

У торбині з минулого у майбутнє: ЩО?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Напередодні Нового року, коли очікуємо від прийдешнього позитивних змін і сподіваємось, що усі негаразди відійдуь в минуле, часто зважуємо і аналізуємо пройдений шлях.Щоби дізнатися, чи можуть наші політики відверто сказати про свої здобутки і прорахунки в році минулому, аби у наступному не наступати на ті ж граблі, ми звернулися до них із такими запитаннями:• 1. Ваше найбільше досягнення у році, що минає?• 2. Ваш найбільший прорахунок?• 3. Яка страва новорічного та різдвяного столу Вам найбільше до смаку?

Руслан Гусак, депутат міськради, голова міської організації Єдиний Центр:

1. В цьому році я став мисливцем.

2. Я не розраховував, що так буде тяжко в економічному плані. Прорахунку, що стосується особисто мене, немає.

3. З новорічного столу мені до вподоби запечений індик. Щодо різдвяного столу, то перш за все кутя, а ще — мамині вареники.

Дмитро Корчинський, лідер партії «Братство»:

1.  Розробка стратегії для масштабної громадянської кампанії під назвою «Геть усіх!», яка буде реалізована у наступному році.

2. Я прийшов на якийсь там фольклорний фестиваль — і мені всучили якісь ковалі, користуючись тим, що мені було незручно не підтримати народні промисли, саморобну сокиру за 50 доларів, справжня ціна якої — доларів п’ять.

3. Продовжується піст, тому на Новий рік, мабуть, скибка хліба і склянка води. А на Різдво — кутя. Я тут не оригінальний.

Михайло Вишиванюк, фракція «Відродження Прикарпаття» в облраді:

1. Найбільше досягнення — те, що Бог мені подарував ще одного внука.

2. Серйозних прорахунків, здається, не було.

3. На Новий рік — що Бог пішле, я не вибагливий. А на Святий вечір найулюбленішою стравою для мене була і є тушена риба. Колись мама спеціально тушила в печі…

Микола Палійчук, голова облдержадміністрації:

1. Є певні перемоги і певні розчарування. А досягнення — завершення формування хорошої командної групи і перші результати роботи.

2. Чогось надзвичайного, що зробив неправильно — не бачу. Тим більше, що перед тим, як чинити якусь дію, я зважую, аналізую, а тоді приймаю рішення.

3. Новорічного столу… ще не знаю. Поки не вирішив де буду його зустрічати і які страви будуть на столі. А з різдвяних страв на Святу вечерю — це кутя, борщ з вушками і вареники з капустою.

Дмитро Шлемко, народний депутат України, фракція БЮТ:

1. Надто складно зробити перелік. Але думаю, це те, що ми спільними зусиллями, особливо галичани, які представляли БЮТ (Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області), стимулювали процес об’єднання коаліції. Це ми сприяли тому, щоб така коаліція була.

2. Швидше найбільше моє розчарування. Я дуже надіявся на наших друзів?депутатів, які представляють Івано-Франківськ у Верховній Раді, що вони будуть стояти поруч, формуючи коаліцію.

Розчарований, бо крім Руслана Князевича немає жодного, хто б підписав коаліційну угоду: ні Круця, ні Шкутяка, ні Ткача, ні Григорович. Особистих прорахунків немає. Слава Богу, все нормально.

3. Я — сільський хлопець. Найбільше я любив, коли розпечатували паличку домашньої ковбаски — і вона пахла. Кращого за новорічний і різдвяний стіл для мене немає.

Андрій Романчук, депутат обласної ради:

1. У мене народився син.

2. Достатньо мав інформації щодо кризи, яка насувається, але не зміг правильно оцінити її масштаби. Тому підготувався до цієї ситуації відсотків на 60?%, а міг би краще.

3. З Новорічного — салат «Олів’є», а різдвяного — кутя.

Роман Ткач, народний депутат України, фракція НУ-НС:

1. Слава Богу, що здоровий.

2. Немає прорахунків.

3. Новорічний стіл такий: що приходиться, те збираємо. А різдвяний — то найголовніший стіл: квашені голубці і кутя.

Віктор Анушкевичус, міський голова Івано-Франківська:

1. Найбільшим досягненням вважаю адекватну відповідь усіх служб під моїм керівництвом виклику повені в Івано-Франківську.

2. Я надіявся, що уряд все?таки буде працювати більш професійно. В цьому я прорахувався. А щодо особистого, то в мене так сталося, що з цією роботою особистого майже не було.

3. Я люблю декілька страв. Якщо одна, то на новорічному столі — печена індичка. А різдвяна страва — кутя.

Зіновій Шкутяк, народний депутат України, фракція НУ-НС:

1. Не буду хвалитися.

2. Прорахунки були, але який найбільший — важко сказати, зараз не готовий.

3. Ніколи ніякі страви не виділяю. Їм усе, що є.

Ігор Олійник, голова облради:

1. Народження другого внука.

2. Певно те, що не прорахував, коли буде фінансова криза.

3. Страва новорічного столу — традиційно радянський салат «Олів’є». А різдвяного — кутя, бо вона є один раз в рік. Також перетерті сливи (ті, що з узвару). Мама зажди давала мені їх на Святий вечір.

Лілія Григорович, народний депутат України, фракція НУ-НС:

1. Одружився мій син — і я маю чудову невісточку.

2. Стосовно коаліції, то вона виявилася зовсім не тим, чого народ очікував впродовж 17 років. В політологічному словнику терміну, коли себе саму блокує влада — немає. Тому Україна зробила винахід, ноу-хау, але, на жаль, сумного ґатунку.

Окрім того, 18 грудня минулого року, коли ми проголосували за прем’єр-міністра, я подала Закон про загальнообов’язкове медичне соціальне страхування. Але він, вочевидь, не підійшов для тих, хто мав би його втілювати. Я належу до демократичної нашої української більшості, тому ми чекали тієї коаліції. Найбільшим розчаруванням моїм було те, що вона не працює, бо складена за закритими списками. Я зрозуміла, що в нинішній реальній політиці тих, хто будує Україну у Верховній Раді — «маленька шопта», як казав Стус. Але за вікнами їх багато. Я абсолютно чистий політик, за вибором, і за покликанням, і за принципами, не бізнесвумен зовсім. Іноді мені це шкодить, бо є впізнаваною: люди підходять, просять… І трохи жалкую, думаючи сама до себе: якби ти долучилася до бізнесу, то і людям могла допомогти, і відбити атаку інформаційної війни, яка ведеться. Але я вірю, що того, хто пережив майдан, ніяка інформаційна атака не заполонить.

3. Завжди на Новий рік або на Різдво, правда на другий день свят, коли вже можна таке їсти, готую гуску у вині, — і це моя улюблена страва.