Без категорії

У Тлумачі відкрили пам’ятник афганцям

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Напередодні святкування дня виведення радянських військ з Афганістану (15 лютого) у Тлумачі урочисто відкрили пам’ятник загиблим землякам. На пам’ятній табличці, що біля підніжжя бетонного постаменту, на якому зображений воїн-інтернаціоналіст, три прізвища. Цим молодим людям ледь виповнилось і вже навіки залишилося лише по 20 років.

«Дорогі побратими, сьогодні я щиро радію, бо нарешті у нашому районі з’явився пам’ятник на честь славних синів Прикарпаття, які мужньо виконували свій обов’язок перед державою і загинули, – сказав на церемонії відкриття пам’ятника голова районної спілки ветеранів Афганістану депутат Тлумацької райради Валерій Ступницький. – Я вдячний усім, хто доклав своїх рук, розуму та коштів для споруд-ження цього монументу. Окремо хочу подякувати районній владі, адже без її сприяння не було б і цього пам’ятника».

Варто зазначити, що для пам’ятника вибрали найкрасивіше місце у Тлумачі – посеред міського парку, неподалік від храму. І як сказав один із присутніх на відкритті гостей, тепер золоті бані святого храму будуть навіки осяювати пам’ять і про наших земляків, і про всіх тих, хто віддав життя, виконуючи свій обов’язок.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.