Без категорії

У Русі знову переворот

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Прикарпатті зареєстрована ще одна обласна громадська організація – «Народний Рух імені В’ячеслава Чорновола». Про це розповіли на прес-конференції 15 грудня її керівники.

Голова організації Михайло Івасютин, який до цього часу очолював міську організацію Народного Руху України, повідо-мив, що таке рішення місцеві рухівці змушені були прийняти після того, як «нинішня верхівка НРУ під керівництвом Бориса Тарасюка зблизилася з Блоком Юлії Тимошенко, програмні засади якого розходяться з програмними цілями та ідеологічними засадами НРУ, прийнятими ще за керівництва В’ячеслава Чорновола».

Крок про вихід із НРУ міський осередок прийняв 11 жовтня. «Рішення прийнялося поспіхом, тому що певні особи завезли в область палатки НРУ, які агітують за Юлію Тимошенко. Члени Руху почали телефонувати і просили щось робити, бо ми підтримуємо Ющенка», – каже Івасютин. За його словами, заяву про вихід із Руху підписали більше двох третин крайового проводу і більше половини членів крайової ради НРУ. Зараз формуються районні осередки новоствореної організації. «Не підтримували таку позицію дві організації – це калуська міська і верховинська районна», – каже Михайло Івасютин.

Щодо чисельності «Народного Руху імені В’ячеслава Чорновола», то керівники організації конкретних цифр ще не називають. Вони припускають, що деякі місцеві осередки НРУ таки залишаться, а деякі його члени перейдуть до «Свободи».

«Як тільки закінчиться процес реєстрації, ми будемо готові дати вам абсолютно конкретну відповідь, – каже заступник голови новоствореної організації Іван Шовковий. – Ми не захотіли робити так, як роблять із нами. Це не може бути зобов’язуючим рішенням тої чи іншої конференції. Кожен має вирішити особисто. Не можна сидіти на двох кріслах. Бо це подібне до шизофренії. Ми повинні бути в тій організації, яка відповідає нашим позиціям».