Без категорії

Туризм іде в онлайн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську відбувся одноденний практичний семінар, присвячений можливостям просування закладів відпочинку, готелів, ресторанів, колиб та садиб в Інтернеті, повідомляє «Західний полюс».

Поштовхом до проведення регіонального семінару, присвяченого ролі Інтернету в розвитку готельно-ресторанного бізнесу, стала потреба у зміні стереотипів напередодні нового сезону в Карпатах. Кількість користувачів всесвітньої мережі на Прикарпатті постійно зростає, зокрема, завдяки соціальним інтернет-мережам. Тож використання онлайн-реклами, запевняють маркетологи, принесе помітні прибутки у бізнесі. Однак готовим треба бути і до ризиків. Насамперед це стосується бронювання місць та номерів через Інтернет.
Учасниками семінару були маркетологи, адміністратори, дизайнери та програмісти веб-студій та тематичних порталів і блогів, представники відпочинкових закладів Західної України. Доповідали фахівці інтернет-маркетингу України: Бегун, Connect, B2blogger, Coxo, WebMoney, Hotels24, Ласун.
«Нам було цікаво підтримати цей семінар, оскільки поступово увесь сервіс переходить в Інтернет, — говорить директор офіційного перевізника семінару «Еталон таксі 15‑58» Руслан Кузьмін. — З такими темпами розвитку всесвітньої мережі скоро і в Івано-Франківську таксі можна буде замовити через Інтернет».
Десяту частину зібраних від участі в семінарі коштів організатори планують перевести на рахунок Долинської гімназії-інтернату.
Ознайомитися з матеріалами семінару можна на сайті http://imasem.blogspot.com.