Три м’ячі «телефоністам»

Матч з луганським «ЛТК» івано-франківський «Ураган» розпочав незвичною четвіркою. Вже з перших секунд на майданчик вийшов 17‑річний Петро Шотурма. І по ходу зустрічі юний вихованець ураганівської молодіжки не розчарував головного тренера Сергія Гупаленка.

Рахунок у матчі аж на 16‑й хвилині відкрив Сергій Піддубний. Після прострілу з кутового Євгена Валенка «двадцятка» «Урагану» впритул розстріляв ворота гостей.

За мінімальної переваги господарів команди розійшлись на перерву. Як і в першому таймі, у другій половині зустрічі футболісти «ЛТК» потерпали від атак і пресингу «ураганівців».

На 25 хвилині у штрафному майданчику гості збили Андрія Паршикова. Пробивати шестиметровий підійшов Шотурма. Десятий номер холоднокровно розвів м’яч і воротаря у різні кути – 2:0.

Переможну крапку господарі поставили дуже ефектно. Паршиков зліва від воріт виманив до себе воротаря луганчан та ще двох польових гравців і зненацька парашутом перекинув кулю направо. Там на пас відгукнувся Валенко, який одним дотиком вколотив м’яч у порожні ворота.

Три сухі м’ячі дозволили «Урагану» впевнено закріпитися на четвертому місці турнірної таблиці. Найближчий переслідувач, «Моноліт», відстає на три очки.

Забивши свій другий гол, Петро Шотурма після цього матчу очолив список наймолодших бомбардирів Вищої ліги.

Наступний тур «Гупаленко і компанія» проведуть у далекому місті Єнакієве. Гратимуть з однойменною місцевою командою. Вдома побачимо їх 24 жовтня, коли до Івано-Франківська приїде львівський «ТВД».