Без категорії

«Тойота» гарантує та виграє

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Близько трьох років на Прикарпатті працює офіційний представник марки Тойота – Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик-Авто», наближений до єдиних стандартів Тойота, в основі яких лежить принцип Customer First (з англ. «клієнт перш за все»). Про роботу центру говоримо з його генеральним директором Василем Угренюком.

– Пане Василю, розкажіть про передісторію створення Тойота Центру.

– За останні роки на Прикар-патті значно збільшилася кількість шанувальників автомобілів Тойота, що стало поштовхом для виникнення ідеї щодо відкриття офіційного представництва в Івано-Франківській області. Основним завданням нашого дилерського центру було надання повного спек-тру послуг з купівлі та обслуговування автомобілів Тойота згідно з високими стандартами Toyota Motor Corporation.

Відповідно до цього, у листопаді 2007 року розпочав свою роботу Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик-Авто» в статусі офіційного дилера. Його послугами вже скористалися понад 2500 людей, більше тисячі з них стали власниками нових авто.

– Що означає статус офіційного дилера?

– Це дотримання єдиних стан-дартів Toyota у всьому світі. Щоби клієнт, незважаючи на місце перебування, завжди відчував турботу про свій автомобіль, а саме:

• наявність 3S-комплексу – автосалону, відділу запчастин та СТО;
• наявність всього модельного ряду на тест-драйві;
• надання повної гарантії на автомобілі;
• програма «Toyota Assistance» – підтримка в дорозі, що передбачає безкоштовне надання технічної та консультаційної допомоги;
• наявність повного вибору оригінальних запчастин;
• висококваліфікований персонал, який постійно підвищує рівень своєї кваліфікації у спеціалізованих навчальних центрах Toyota Motor Corporation.

– Які переваги отримує клієнт при купівлі авто в офіційного дилера?

– Лише офіційний дилер запропонує вам автомобілі, які максимально адаптовані до кліматичних та дорожніх умов України. Зовні всі авто однакові, проте всередині вони відрізняються корисними удосконаленнями. У «сірого» дилера авто, зазвичай, привезені із США або Близького Сходу, вони не пристосовані до експлуатації в Європі, в тому числі і в Україні.

Крім того, є широка мережа СТО по всій Україні, оснащена спецобладнанням та літературою. Завдяки цьому в будь-якій точці України ви можете отримати кваліфікований сервіс – від регулярного обслуговування до найскладніших ремонтів. А придбавши авто у сірого дилера, ви можете залишитись один на один із несправним автомобілем.

Також Toyota Motor надає три роки гарантії на придбане авто. У нас завжди можна отримати якісне обслуговування після продажу, яке базується на дотриманні всіх вимог та стандартів заводу виробника.

Ще одна важлива річ. Наші автомобілі легально ввозяться в Україну з дотриманням усіх законодавчих актів. Це гарантує відсутність проблем, пов’язаних з законом.

А одним із наших головних принципів є уважне та відповідальне ставлення до всіх побажань клієнтів щодо вибору, покупки та обслуговування авто. Наша мета – це задоволення потреб клієнта і підтримка всесвітньо відомого високого іміджу марки Тойота в Україні.

– Щодо сервісу. «Сірі» автомобілі обслуговуєте?

– Звісно! Ми обслуговуємо будь-які авто марки Toyota та Lexus і гарантуємо високу якість виконаних робіт.

– Як вдається тримати високий рівень сервісу?

– Найперше – це вдалий менеджмент, правильно налаштована робота та індивідуальний підхід до кожного клієнта. У нас дуже хороша команда, кожен чітко знає свою роботу.

– Які акції діють наразі і що може запропонувати Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик-Авто» для своїх клієнтів?

– Наприклад, програма лояльності «Твоя картка», це – комплекс-на система знижок для постійних клієнтів сервісу. Також працюють спеціальні цінові пропозиції на Toyota Corolla та Toyota Camry. Крім того, є унікальна програма кредитування Тойота Кредит, яка дає можливість придбати авто під 0 % річних.

– Які новинки готує Тойота своїм шанувальникам?

– Цього року заплановано представити нашим клієнтам абсолютно новий автомобіль з гібрид-ною технологією Тойота Пріус, який є не тільки економічним, а й екологічно чистим. Слід зауважити, що Пріус – лідер продаж у світі серед гібридних авто. Також уже приймаються замовлення на довгоочікуване нове покоління легендарного позашляховика Тойота Ленд Крузер Прадо.


Фоторепортаж із Тойота Центру Івано-Франківськ «Класик-Авто»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.