Без категорії

Тарас Боднар

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього тижня «Репортер» вирішив відзначити голову громадської організації «Поклик нації» Тараса Боднара. За помірковану нарваність. На прес-конференції Боднар заявив, що поважає голову всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олега Тягнибока менше, ніж Гітлера, назвав його «фюрером з маленької букви» та оголосив про початок «хрестового походу» проти «Свободи».

Приводом для таких гучних заяв став конфлікт «Поклику нації» з депутатом обласної ради Русланом Марцін­ківим (ВО «Свобода»). За словами Тараса Бондара, той перешкоджав розповсюджувати у центрі міста їхню газету «Дзвони нації», в який була розміщена стаття проти свободівців. Ініціативу Марцінківа, як стверджує Боднар, наступними днями підхопили голова молодіжної організації ВО «Свобода» Василь Попович та Михайло Королик. Які навіть погрожували активістам, котрі роздавали газети. Боднар запевнив: на підтвердження цього у них є свідки і навіть запис камери спостереження.

«Якщо на сьогодні український націоналізм виглядає так, як його показує «Свобода», тоді мені встидно називатися націоналістом, – заявив Боднар. – Ніхто не відміняв статті Конституції, які гарантують свободу преси. Ми беремо хрест і меч у руки і йдемо проти них». Проте на ділі «хрестом і мечем», якими озброїлася ГО «Поклик нації», став лише лист-звернення до голови УМВС в Івано-Франківській області генерал-майора Василя Кузнєцова «з проханням вчинити заходи щодо відновлення порушених прав наших активістів і недопущення подібних неправомірних дій щодо них в майбутньому».

Цікаво, скільки таких «рішучих» дій їм знадобиться, аби виграти цю війну «правих»? Якщо, звісно, метою є перемога, а не щось інше…

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.