«Тайм» приборкав «Торнадо»

Цього тижня львівський «Тайм» розпочав свої виступи у футзальному Кубку УЄФА. У Дебрецені (Угорщина) відбувся груповий етап турніру.

У першій грі «Тайм» переконливо обіграв господарів – «Береттойфалу» 6:0.

Друга гра звела наших співвітчизників з чемпіоном Італії «Лупаренсе». По ходу матчу львів’яни вигравали 2:0, та суперник зумів вийти вперед 2:3. Чемпіон України проявив характер і за хвилину до фінальної сирени зрівняв рахунок – 3:3.

У заключному матчі групового етапу підопічні Станіслава Гончаренка не залишили живого місця від молдавського «Торнадо» – 11:1. Гра була подібною на знущання. За рахунку 8:1 Гончаренко випустив на поле п’ятого польового гравця і його команда забила ще три голи.

В результаті у групі «1» лідером став італійський «Лупаренсе», а львівська команда посіла друге місце.