Без категорії

Табачнику – в яблучко

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 23 березня, на Вічевому майдані Івано-Франківська студенти бавилися у дартс – кидали дротиками у портрет нового міністра освіти та науки Дмитра Табачника. Називалося це все акцією протесту, яку організувала «Студентська свобода».Як заявив координатор цієї організації Василь Попович, такі одіозні політики, котрі говорять, що галичани – не українці, а Галичину треба взагалі віддати Польщі, не мають права займати в державі жодної посади, навіть голови сільської ради чи дирек­тора школи. Адже це ганьбить українців.

Суть акції була доволі простою – треба було влучити дротиком в один із двох портретів міністра. Ті, хто влучав у «десятку», отримували велике гарне яблуко з наліпкою «геть». Менш влучним вручали невеличкий папірчик – так звану «знижку на хабар». Бо, як пояснив Попович, «якщо міністром освіти лишиться Табачник, нам всім доведеться давати хабарі».

Покидати дротики у теплий весняний день знайшлося немало охочих. Майже половина – школярі, котрі відпочивали на Вічевому майдані. А от студентів було катастрофічно мало як на акцію, котра мала на меті підтримати всеукраїнський студентський протест «Табачника – геть!» і зняти міністра з посади. Якщо порівняти її з аналогічними, які організовувалися у Львові чи Тернополі, то наше місто виглядало дуже бідним на згуртовану студентську силу.

На середу «Студентська Свобода» пообіцяла зробити попереджувальні акції під кожним вишем міста. Щоправда, аби не зривати навчальний процес, це відбуватиметься під час великої перерви. А у майбутньому, якщо влада не піде на поступки, і Табачник залишиться на своїй посаді, вони планують зривати навчання у ВНЗ.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.