Без категорії

Степан Бандера (07.01.2010)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У першому номері року «Репортер» вирішив відзначити провідника ОУН. За жертовність навіть після смерті. Він боровся і загинув за незалежність Батьківщини, а нині на Прикарпатті перед його пам’ятниками політики змагаються за місце у новинах.

Вже другий рік поспіль область широко відзначає річницю народження Степана Бандери. Цьогоріч у перший день 2010 року на урочисте віче до Старого Угринова (Калуський район) прибули голова ОДА Микола Палійчук і голова облради Ігор Олійник. Туди ж приїхав і голова ВО «Свобода», кандидат у Президенти України Олег Тягнибок.

Обласні посадовці виступили перед присутніми й залишили віче. Натомість, Тягнибок продовжив спілкуватися з людом і відразу звинуватив можновладців у тому, що вони перекручують постать Провідника, намагаючись зробити з нього демократа…

Того ж дня в Івано-Франківську оперативний «піар-простір» перед пам’ятником Бандері зайняв мер Віктор Анушкевичус. Він говорив про звання Героя України для Степана Бандери, про УПА, про судовий процес над комуністами та про нинішній «антиукраїнський парламент»…

Крім того, святкувати 1 січня річницю народ-ження Степана Бандери тепер обов’язково мають представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадсько-політичних об’єднань, школярі та студенти. Таке розпорядження підписали перші особи Прикарпаття.