Старт, що запам’ятається

Розпочалася першість України з футзалу. «Ураган» задавив житомирців Микола Волков Івано-франківський «Ураган» ще ніколи не починав сезон настільки впевнено. Матч першого туру проти житомирського «Контингенту» запам’ятався багатьма подіями: п’ять сухих голів супернику, сотий гол легендарного бомбардира та перший, сподіваємося, майбутньої легенди клубу.

Гра видалась на славу. «Ураган» протягом усього матчу «діставав» суперника шаленим пресингом та безперервними атаками. За сорок хвилин м’яч сім разів «цілував» штанги воріт гостей!

Перший гол у виконанні другої четвірки відбувся за класичною для іванофранківців схемою. Раміс Мансуров віддав м’яч Андрієві Сімці, а той, знаходячись у своїй стихії перед воротами, вколотив його у сітку.

На сьомій хвилині матчу Євген Валенко влучив у дальню стійку, а на добиванні не підвів Сергій Піддубний – 2:0. У першому таймі було ще вдосталь моментів, але забити так і не вдалося.

Після перерви на майданчику з’явилася надія «Урагану» – 17‑річний Петро Шотурма. Варто відзначити дії юного таланту. Ураганівська «десятка» раз по раз зривав аплодисменти публіки – він не пасував перед суперниками, завзято ходив у атаки, фінтив та пробивав по воротах. Забігаючи наперед, скажемо, це принесло результат.

На 25 хвилині Сімка оформив дубль після того, як замкнув простріл Федора Пилипіва. Ще раз крик «гол» залунав у залі, коли ворота Віталія Проценка взяв Валентин Цвєлих. Цей гол став сотим для Валентина, і після фінальної сирени йому подарували пам’ятну футболку з цим числом на спині.

Після цього своє «гольове слово» нарешті сказав Шотурма. За три хвилини до кінця свого сьомого матчу у Вищій лізі наймолодший «ураганівець» отримав пас перед воротами суперника і майстерно запустив «кулю» низом під воротарем – 5:0.

На останній хвилині матчу гості мали стовідсотковий шанс. За шостий фол «Урагану» пенальті пробивав Анатолій Доманський, але Олег Іжаковський переграв свого опонента. Ще за декілька секунд кіпер господарів витягнув ще один небезпечний удар від гостей.

Після цього матчу тільки за різницею забитих м’ячів «Ураган» поступився «Тайму» першим місцем турнірної таблиці. Впевнений старт дає надії на впевнений сезон. Наступна гра – на виїзді з «Енергією», а вже 19 вересня в Івано-Франківську станемо свідками двобою підопічних Сергія Гупаленка з донецьким «Шахтарем».

Вища ліга. Перший тур. Енергія – Шахтар 0:1, Кардинал – Моноліт 3:7, Локомотив – Тайм 1:7, ЛТК – ПФС 0:3, Єнакієвець – ТВД 4:2.