Без категорії

Сталінград

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«ЕРА», 16 травня 2008 року:

Юрій Луценко: «Нещодавно в Секретаріаті Президента відбулася нарада представників фракції «НУ — НС», на якій Віктор Андрійович відкрито заявив, що Київ має стати Сталінградом для Тимошенко, і тут прем’єру належить зазнати нищівної поразки.

Президент наполягає на тому, що фракція «НУ — НС» в майбутній міськраді створить коаліцію з переможцями виборів в Київраду, але ні в якому разі не з Блоком Юлії Тимошенко».

Політ-Аналіз:

Ми просто таки уявляємо собі цей «Сталінград»: піар-атаки, піар-вибухи і піар-дуелі піар?снайперів. Ну й, звичайно, піар-трупи. Багато-багато піар-трупів. Певно, за задумом Віктора Андрійовича, першим піар-трупом має стати Лисий Пастор, який — судячи з усього — таки безнадійно програє Льоні-космосу столичні перегони. Але президентові варто пам’ятати, що оборону виграють ті, в кого за річкою є резерви. А де резерви в Ющенка? За якою річкою? Щось ближче від Потомаку ніяких резервів не простежуємо…

Сталінград, до речі, асоціюється не тільки з бойовими діями, але й повоєнними руїнами. Війна політиків?ненажер за рік-півтора перетворить усю Україну в «руїни Сталінграду». А ми ходитимо тими руїнами і згадуватимемо ті щасливі часи, коли ковбаса коштувала 40 гривень, а бензин шість тридцять.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.