Ще один «Тайм»

У неділю в Івано-Франківську «Ураган» провів передостанній матч у першому етапі Вищої ліги. Харківський «Моноліт» не витримав натиску підопічних Сергія Гупаленка.

На 11 хвилині голом відзначився Євген Валенко. Ще за три хвилини двійку на табло «запалив» Андрій Сімка – м’яч у ворота він переправив п’яткою. У другому таймі «вистрілив» Валентин Цвєлих. Він «відвантажив» харків’янам ще три голи. «Моноліт» спромігся тільки на гол престижу Максима Вороніна, та й то з пенальті. Фінальний рахунок – 5:1.

Тепер на «Ураган» чекає чергове випробування львівським «Таймом». Команди зіграють у манежі Коледжу фізвиховання в суботу, 27 березня, о 16:30 годині.
Результати туру: Шахтар – Єнакієвець 5:2, ЛТК – ТВД 2:2, Локомотив – ПФС 5:2, Кардинал – Тайм 0:3, Енергія – Контингент 6:0, Ураган – Моноліт 5:1.