Без категорії

Ще одна олімпійська ліцензія

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулого тижня з чемпіонами Європи з вільної боротьби Василем Федоришином та Мар’яною Квятковською зустрівся міський голова Віктор Анушкевичус. 

 

Мер зазначив, що ці спортсмени своєю працею прославили не лише Прикарпаття, а й Україну загалом. На чемпіонаті Європи з вільної боротьби розігрувалась одна ліцензія і для її здобуття потрібно було перемагати. Чемпіоном Європи став наш борець Василь Федоришин і саме він здобув олімпійську ліцензію. Зараз, за словами його тренера Ігоря Барни, борець вже спокійно готується до Олімпіади в Пекіні.

Мар’яна Квятковська уже в червні вирушить на чемпіонат України з вільної боротьби. Перемога на цих змаганнях стане перепусткою для спортсменки на олімпіаду.

Зараз львівські журналісти називають цих франківців «своїми». Проте Федоришин і Квятковська, хоч і мали раніше відношення до Львова, зараз однозначно відповідають, що представляють на всіх змаганнях саме Івано-Франківськ. Нещодавно міська влада вирішила житлове питання Василя Федоришина, а зараз Віктор Анушкевичус повідомив, що займається вирішенням житлового питання Мар’яни Квятковської та пловця Олександра Ісакова.

Наразі олімпійські ліцензії уже отримали п’ятеро прикарпатських спортсменів. Це Василь Федоришин, Дарія Згоба, Ірина Шепетюк, Тетяна Ляхович та Олександр Ісаков. За словами Віталія Матешка, мають шанс позмагатися з найсильнішими спортсменами світу і легкоатлетка Неля Непорадна та Тарас Магомет, який вправляється у кульовій стрільбі.