Розгром у Харкові

Микола Волков У шанувальників «Урагану» тільки-тільки почало складатися враження, що їхня улюблена команда нарешті перетворюється на стабільний боєздатний колектив, як підопічні Сергія Гупаленка зазнали у Харкові карколомного розгрому.

Гра із харківським «Локомотивом» обіцяла бути цікавою, адже «ураганівці» мали на суперника «зуб» за виліт із розіграшу Кубка України. Очікувалась помста «Урагану» або принаймні непоступлива гра двох команд, які розташовані поряд у турнірній таблиці.

Натомість вийшла гра в одні ворота. Господарі майданчика накидали чорно-білим вісім голів! Рахунок відкрила франківська команда голом Кіндратіва на 6 хвилині, а далі у воротах Іжаковського розписались вісім з дев’яти польових гравців «Локомотиву». Підсумок — 8:1.

Поразка відкинула «Ураган» на сьоме місце Вищої ліги. У п’ятницю, 6 березня, о 16:00 «чорно-білі» вдома прийматимуть «Планету-Міст». Перемога буде дуже важливою, адже суперник випереджає нашу команду лише на два очки.

21 тур. Результати: СумДУ — Тайм 3:4, ТВД — Моноліт 4:2, Планета-Міст — МФК Рівне 5:1, Локомотив — Ураган 8:1, Єнакієвець — Шахтар 2:5, Марріон — ЛТК 3:2, Контингент — Енергія 1:1.