Без категорії

Росіяни ставляться до українців у сім разів гірше, ніж українці до росіян

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За даними останнього дослідження соціологів, 44 % відсотка росіян погано ставляться до України. Натомість лише 6 % українських респондентів негативно ставляться до мешканців сусідньої країни.

Водночас експерти зазначили, що з травня в Україні збільшилася кількість негативно налаштованих щодо Росії (з 4 % до 6 %).

При цьому в Росії за півроку позитивно налаштованих стало більше на 12 пунктів (з 34 % до 46 %). Кількість росіян, які негативно ставляться до України, зменшилася на ті ж 12 пунктів (56 % в травні і 44 % в жовтні).

Кількість охочих об›єднатися в одну державу в Україні за півроку зменшилася — з 23 % до 19 %. У Росії погляди на цю пропозицію залишаються незмінними: за об›єднання висловлюються 14 % росіян.

Опитування проводилося російською «Левада центр» наприкінці вересня. У ньому взяли участь 1600 росіян у 128 населених пунктах 46 регіонів країни.

Аналогічне дослідження було проведене в Україні 9‑18 жовтня Київським міжнародним інститутом соціології. У ньому взяли участь 1997 респондентів у всіх областях України.