Без категорії

Роман Жук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього разу людиною тижня за версією «Репортера» став голова асоціації таксистів Івано-Франківська Роман Жук. Бо за 20 гривень на місяць втягнув івано-франківських таксистів у політику.

 

У вівторок вони підігнали під Білий будинок свої машини, аби сказати своє вагоме «ні» підвищенню ставки єдиного податку з 80 до 100 грн. Прийшли не самі, залучилися підтримкою Європейської партії України (ЄПУ) та озброїлися її прапорами. Був присутній на акції і голова обласного осередку партії Олександр Кушлик, який жваво роздавав коментарі пресі і не забув нагадати, що голова партії Микола Катеринчук виступає проти підвищення єдиного податку.

А за великим рахунком питання копійки щербатої не варте. Що таке 20 гривень для таксиста? Одна поїздка. До речі, востаннє єдиний податок для них піднімали чотири роки тому, а ціну на свої послуги за останні два роки таксисти підняли майже наполовину.

Та, здається, не в тому справа. Як сказав пізніше пресі міський голова, це питання розглядалося на засіданні бюджетної комісії й на засіданні ради підприємців, а організатори нинішньої акції туди не прийшли. Так само не з’явилися вони і на виконком, хоча були запрошені.

Дуже вже скидається на політичні ігри. Може, все й робилося для того, аби помахати прапорами ЄПУ під Білим будинком?