Результат, що не відображає гриc

Микола Волков Вчора, тридцятого квітня, івано-франківський «Ураган» приймав у манежі коледжу фізвиховання команду «Єнакієвець». Матч, на результат якого франківці покладали багато надій, завершився розгромом господарів, але остаточний рахунок зустрічі зовсім не відображає характеру гри, яку демонстрували команди.

Перед цим матчем «Ураган» відставав від команди з Єнакієва всього на п’ять очок і мав шанс максимально наблизитись до першої п’ятірки команд.

Матч почався на зустрічних курсах. Команди не захоплювались катанням м’яча по периметру поля, а сміливо йшли в атаку та боротьбу. У суперників одразу почали з’являтись моменти для взяття воріт. Перевага була на боці господарів. Особливо активним у складі «Урагану» у ці хвилини був Ярий. Спочатку після скидки Кіндратіва він пробив поруч зі стійкою, і ще два промахи він зробив на сьомій хвилині, коли пробивав зі штрафного та вистрілював по воротах після пасу Гупаленка.

На дев’ятій хвилині господарі таки втілили свою перевагу у гол. По лівому фланзі пройшов Оліщук, виманив голкіпера на себе, прострілив направо, де Павлюк в падінні забив у порожній кут воріт — 1:0.

Радість була недовгою. Вже наступної хвилини по воротах господарів пробивав Хурсов, Іжаковський відбив шкіряного, але на добиванні не схибив Дейнега. На декілька хвилин «Ураган» віддав ініціативу гостям. Поруч зі стійкою м’яч пройшов після удару Москалюка, незабаром Іжаковський врятував ворота після удару Замятіна.

Наприкінці тайму, коли гра поступово вирівнялась, майже стовідсоткову нагоду не дав реалізувати Ярому кіпер «Єнакієвця». «Дев’ятка» «Урагану» по центру потужно пробивав, але від руки Рябцева м’яч потрапив у штангу.

На початку другого тайму стійка воріт знову врятувала гостей, на цей раз після удару Гупаленка з гострого кута. Через декілька хвилин після того, як Валенко обіграв воротаря і пробив, з порожніх воріт м’яч виніс Крупін.

Гра все більше загострювалась. Після удару зліва Хурсова м’яч «просвистів» повз штангу. Йшла тільки сьома хвилина тайму, а по фолам рахунок був уже 3:3. Слово взяли «Ураганівці», проте ворота «Єнакієвця» були як зачаровані. Павлюк пробив вище воріт, за мить Валенко отримав м’яч по центру перед воротами, розвернувся і несподівано пробив у дев’ятку воріт. Рябцеву залишилось тільки спостерігати, як м’яч пролетів в сантиметрах від рамки.

Друга половина тайму виявилась справжнім жахом для «Урагану». На тридцять другій хвилині Москалюк виходив зліва на Іжаковського. Наш кіпер змістився на ближню штангу, а суперник повз нього пробив у дальню — 1:2.

За дві хвилини знову зліва проходив вже Замятін і точно пробив у дальній кут воріт — 1:3. «Ураган» взяв тайм-аут і після нього п’ятим польовим вийшов Кіндратів.

Це не дуже допомогло, бо на тридцять п’ятій хвилині «Ураган» заробив шостий фол, і з позначки не схибив Кравченко — 1:4. «Ураган» продовжував грати з п’ятим польовим, проте часу на три голи вже не було… «Єнакієвець» грамотно оборонявся, а за хвилину до фінальної сирени, щоб збити темп гри, наставники гостей взяли тайм-аут.

Наприкінці зустрічі розгром «Урагану» довершив Москалюк, що після помилки «ураганівців» забив здалеку м’яч у порожні ворота — 1:5. Такого остаточного рахунку зустрічі ніхто на сподівався.

В. о. головного тренера «Урагану» Владислав Корнєєв теж не сподівався на такий результат. За його словами, рахунок зустрічі зовсім не відображає гри. Проте ця поразка не дуже деморалізувала команду і, за словами наставника, гравці будуть боротись у чемпіонаті до кінця.

Наступний матч «Ураган» зіграє у неділю, четвертого травня, у Львові з місцевим «Кардиналом».

Склади команд:

«Ураган»: Іжаковський — Павлюк, Оліщук, Кіндратів, Скіцко, Валенко, Сімка, Ярий, Брожко, Даниленко, Гупаленко.

«Єнакієвець»: Рябцев — Кузьмін, Москалюк, Дейнега, Крупін, Кравченко, Краєвський, Замятін, Гуменюк, Хурсов.

Результати матчів туру: Планета-Міст — ТВД 2:4, Енергія — Локомотив 6:1, ЛТК — Кардинал 8:2. Цього дня свої матчі проводили «Будівел» з «Таймом» та «Метрополітен» з «Марріоном».