Без категорії

Питання з-за керма (15.04.2010)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ігор, водій (Коломия):– Якщо у протоколі про порушення я не поставив свій підпис (тобто згоду), то як це вплине на рішення суду про моє порушення? І якщо я не поставив свій підпис, інспектор ДАІ потім дописує на мене ще ряд порушень, мені за них також відповідати?Костянтин Кулак, старший інспектор зі зв’язків з громадськістю УДАІ в Івано-Франківській області:– Залежить, який це протокол. Є порушення, рішення щодо яких виносить сам інспектор ДАІ. А є порушення, які потребують судового розгляду. Багато водіїв відмовляються підписати протокол чи взяти його копію, а потім у суді говорять, що цієї копії їм не дали. Тому, якщо водій відмовляється підписувати такий протокол, інспектор ДАІ має залучити свідків, аби ті засвідчили цей факт. А на рішення суду така відмова фактично не впливає.Дописати в протокол інспектор ДАІ нічого не може. Саме для цього водій підписує цей документ та отримує його копію.

Сергій, водій (Івано-Франківськ):

– В Івано-Франківську є автостоянки, як денні для парковки, так і для «ночівлі» авто. А чи несе влас­ник стоянки чи парковки відповідальність за моє авто на випадок угону чи його пошкодження?

Ярослав Квас, директор ДКП «Технічний центр «Сервіс-Авто»:

– Між денними парковками та цілодобовими стоянками є велика різниця. Цілодобові стоянки є огороджені, мають відведені земельні ділянки, а також охороняються. Щодо денних парковок, то, як зазначено у Постанові Кабміну від 3 грудня 2009 року «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів», «оператор не несе відповідальності за збереження транспортних засобів, розміщених на майданчиках для паркування». Ці правила набрали чинності з 1 березня. До слова, порівняно з правилами, які діяли до цього часу, жодних змін у цьому питанні немає.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.