Пташник перемагає

Поки що друга тренерська спроба Сергія Пташника у «Прикарпатті» та студентському «Факелі» є успішною. У Першій лізі іванофранківці почали з перемоги, а на студентському чемпіонаті Європи навіть вийшли у фінал.

Два голи «Феніксу»

У Першій лізі «Прикарпаття» стартувало в рідних стінах стадіону «Рух». Перший матч не розчарував місцевих вболівальників, яких зібралося чимало.
Господарі володіли ініціативою вже з перших хвилин матчу. Але біля воріт суперників з завершальним ударом якось не клеїлось. До свистка на перерву залишалося кілька хвилин, коли Щеглюк після пасу Микуляка вийшов на рандеву з кіпером «Фенікса» Шевченком. До удару знову не дійшло – нашого форварда скосив Корольков. Суддя показав на одинадцятиметрову позначку.
Пробивати пенальті вийшов сам постраждалий і, перехитривши воротаря, відправив м’яч у протилежний кут. 1:0. Команди відправились у роздягальні.
На початку другого тайму гості знову виймали м’яч зі своїх воріт. Знову Щеглюк увійшов до штрафного майданчика, знову його збили (цього разу воротар), знову Іван не схибив з позначки – 2:0.
Гості мали можливості для голів, проте цього дня їм відверто не щастило на завершальній стадії атак. Відтак після сухої перемоги «Прикар-
паття» з першими трьома очками у сезоні посіло сьоме місце у турнірній таблиці.

Український фінал євромундіалю

Успішним для Пташника і студентського «Факела» виявилася європейська першість серед клубів. Іванофранківці переможно дійшли до фіналу змагання, де їхніми суперниками стали колеги з тернопільського «Педуніверситету».
У півфіналі турнірі «Педунівер-ситет» та «Факел» здолали німецький «Карслруе» та французький «Вал де Марне» відповідно.
Проте перемогу в українському фіналі здобули тернополяни. Долю матчу вирішив гол Ростислава Циха на початку зустрічі.

Пристай і Ко почали з поразок

Початок сезону для бурштинського «Енергетика» під керівниц-твом Миколи Пристая виявився не таким успішним. Після двох проведених матчів команда не здобула жодного очка.
У першому домашньому турі «енергетики» програли «Кримтеп-лиці» 0:1, і з таким же рахунком поступились у наступному етапі на виїзді харківському «Геліосу». Тільки через таку малу кількість пропущених м’ячів бурштинці посідають третє місце з кінця.