«Прикарпаття» продовжує підйом

Микола Волков Боротьба за виживання в Першій лізі прикарпатських команд набуває все драматичнішого характеру. «Прикарпаття» поки що продовжує набирати очки, а от «Енергетик» в останніх чотирьох матчах набрав тільки два пункти.

14?го травня у попередньому турі Першої ліги івано-франківське «Прикарпаття» несподівано зазнало розгромної поразки від «Десни» 5:1. Та це не завадило підопічним Сергія Пташника виграти наступну гру минулого вівторка вдома проти «ІгроСервіса».

Матч тримав уболівальників у напрузі усі дев’яносто хвилин. Рахунок було відкрито лише на сімдесятій хвилині. Це зробив Іван Щеглюк, і мінімальна перевага господарів протрималась до кінця поєдинку. «Прикарпаття» за останні чотири тури здобуло аж дев’ять очок з дванадцяти можливих.

Гірші справи у бурштинського «Енергетика». У 32?му турі команда грала у столиці з «Динамо-2» і програла з рахунком 2:0. Усе б нічого, та свій матч виграв «Фенікс-Іллічовець» і становище підопічних Миколи Пристая тепер виглядає ще песимістичніше. Вони опустились на 18?ту сходинку.

Наступні матчі команди зіграють 24?го травня. «Енергетик» прийме «Геліос», а «Прикарпаття» гратиме на виїзді з черкаським «Дніпром». Саме ця остання зустріч обіцяє бути дуже цікавою. Це буде матч за шість очок, адже суперники знаходяться поряд у турнірній таблиці і мають однакову кількість пунктів.

Результати 32?го туру: Іллічівець — Десна 3:0, Сталь (А) — МФК Миколаїв 1:0, Оболонь — Волинь 3:0, Кримтеплиця — ФК Львів 0:1, ПФК Олександрія — Сталь (Д) 2:2, Динамо-2 — Енергетик 2:0, Дністер — ЦСКА 3:0, ПФК Севастополь — Дніпро 2:1, Прикарпаття — ІгроСервіс 1:0, Геліос — Фенікс-Іллічовець 0:2.