Прикарпатські команди набирають очки

Микола Волков Третій тур Першої ліги став плідним для обох представників Івано-Франківщини у першості. Перед трибунами рідних стадіонів наші команди змусили своїх суперників понервувати.

Першим відіграв бурштинський «Енергетик». Команда Миколи Пристая у п’ятницю приймала ФК «Львів» і зберегла реноме незруч-ного суперника для північних сусідів.

Весь матч пройшов за переваги гостей. Але їм не вистачало найголовнішого — влучного удару. Бурштинців рятувала штанга, перекладина, кілька сейвів здійснив воротар Сергій Карпов. Долю поєдинку вирішив єдиний гол Максима Лук’янова. На 60 хвилині 24‑річний захисник зі штрафного розпечатав ворота Мар’яна Марущака.

У суботньому матчі проти алчевсьої «Сталі» на стадіоні «Рух» бійцівські якості показало «Прикарпаття». Напередодні стан івано-франківської команди залишив Ігор Гребінський. Після закінчення контракту 24‑річний захисник перейшов до «Кримтеплиці». Іванофранківці відчули втрату одного з найстабільніших своїх оборонців. Двічі підопічні Сергія Пташника відігравалися.

На 14 хвилині після подачі з кутового гол забив Богдан Кондратюк. Зрівняли рахунок прикарпатці у другому таймі, коли Іван Щеглюк, заробивши штрафний, сам його реалізував — 1:1.

За 20 хвилин до фінального свистка алчевці розігрували стандарт. Конголезець Окана‑Стазі подав зліва штрафний і Віталій Гавриш ударом головою знову вивів гостей вперед.

Все йшло до перемоги гостей, але іванофранківці не збиралися складати зброю просто так. Під завісу матчу Володимир Боришкевич зі штрафного навісив у карний майданчик, Олександр Микуляк головою перевів м’яч далі, а на дальній стійці 20‑річний новачок Руслан Борщ вколотив його у сітку — 2:2!

Після цього туру обидві прикарпатські команди вибились у верхню половину турнірної таблиці. «Прикарпаття» — сьоме (чотири очки), «Енергетик» — дев’ятий (три очки). Наступний тур вони проведуть 9 серпня у Криму. Іванофранківці гостюватимуть у «Кримтеплиці», бурштинці — у ПФК «Севастополь».