Без категорії

Постріляти у Франківськ приїхали навіть з Польщі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Микола Волков В Івано-Франківську завершився міжнародний турнір з прикладної стрільби, який відбувся на базі Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ. Його приурочили 52 річниці цього навчального закладу та Дню Перемоги.

Цього року турнір набув статусу міжнародного. Взяти участь у ньому приїхала команда з польського міста Катовіце. Начальник Прикарпатського юридичного інституту Степан Сворак з цього приводу зазначив, що Україна все більше наближається до Європи, і, враховуючи майбутнє спільне Євро-2012, такі змагання допоможуть покращити взаємозв’язок між націями.

За підсумками двох днів змагань загальнокомандне перше місце здобули стрільці Львівського державного університету внутрішніх справ, які випередили срібного і бронзового призера — команди Київського національного університету внутрішніх справ та Прикарпатського юридичного інституту. Чемпіонами в окремих вправах стали представники столичного університету Олена Рудь, Дмитро Луцака та Андрій Несторенко, львів’яни Віра Зайшла, Ігор Винярчук та Сергій Банах. Результати переможців були досить високими. Скажімо, киянин Андрій Несторенко та львів’янин Ігор Винярчук виконали норматив майстра спорту міжнародного класу.

Кращими серед господарів змагань були кандидат у майстри спорту Леонід Калинчук, який посів друге місце у вправі зі стрільби з пістолета Макарова, та майстер спорту Лілія Білецька і кандидат у майстри спорту Віталій Кравців, котрі стали бронзовими призерами. У складі команди Школи поліції м. Катовіце, яка вперше брала участь у цьому турнірі, відзначилась Олександра Кукова. Вона стала п’ятою у вправі ПМ-2.

Старший інспектор школи поліції міста Катовіце капітан Бартош Гловацькі сказав, що подібні стосунки між країнами стануть в пригоді. На його думку, окрім співпраці в рамках підготовки та проведення Євро-2012 в наших країнах, потрібна також і повсякденна співпраця між силовиками України та Польщі. Польські гості задоволені теплим прийомом на прикарпатській землі і заявили, що обов’язково приїдуть в Івано-Франківськ наступного року.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.