Пішли догори

Микола Волков Івано-франківський «Ураган» після останнього туру Вищої ліги нарешті посунувся у турнірній таблиці догори. Тепер франківці займають п’яте місце.

15 лютого «Гупаленко і компанія» гостювали в одеського «Марріона». Весь матч гра проходила у високому темпі. Але франківці таки перебігали суперників.

На 10?й хвилині старожил «Урагану» Роман Ярий після передачі партнера майстерно перекинув кіпера господарів і відкрив рахунок. Далі першою скрипкою на майданчику був «Марріон». На щастя для франківців, із завершенням у одеситів ніяк не виходило.

У другій половині зустрічі гра вирівнялась. Після позиційної гри і декількох обопільних втрат м’яча почалися атаки. «Марріон» на завершальній стадії знову не міг «розродитись» чітким влучним ударом, а «Ураган» на 32?й хвилині навпаки подвоїв перевагу. Після чіткої триходівки Піддубний — Паршиков — Кулик останній вколотив шкіряну кулю у сітку — 0:2.

З розпачу одесити перейшли на гру з п’ятим польовим, проте за ці чотири хвилини вдалося завдати тільки одного удару по воротах Корнєєва. У підсумку — суха перемога «Урагану», і команда з 29 очками піднялася з дев’ятого місця на п’яте.

У другому колі першості іванофранківцям дорога кожна перемога, якщо вони сподіваються увійти в число призерів чемпіонату. Тому далі боротьба буде ще запеклішою. 25 лютого в Івано-Франківську на манежі Коледжу фізвиховання відбудеться центральний матч туру — «Ураган» — «Єнакієвець». Саме цю донбаську команду, яка зараз йде третьою, повинен наздогнати «Ураган».

19?й тур. Результати: Кардинал — Моноліт 2:1, Планета-Міст — ТВД 1:2, Єнакієвець — МФК Рівне 7:3, Марріон — Ураган 0:2, Контингент — Шахтар 0:3, СумДУ — ЛТК 0:0, Тайм — Енергія 7:2.