Без категорії

Петро Косюк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього разу «Репортер» обрав людиною тижня начальника міського управління житлово‑комунального господарства. За відданість і красномовність. Адже минулої п’ятниці Петро Косюк без запрошення прийшов на прес-конференцію лідера обласної «Пори» Руслана Коцаби, де усіма силами намагався реабілітувати міського голову Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса. І себе також.

Намагання Коцаби дискредитувати мера за те, що дороги не очищають від снігу, виглядали квіточками, порівняно з монологом Косюка. Він назвав промову головного «пориста» області «нахабною брехнею політичного банкрута», яка спрямована на те, аби «розхитувати міську владу». Запевнив: опадів було надто багато. Відтак, за його словами, звинувачувати у цьому комунальників не можна.

«По центральних вулицях десятки тисяч кубометрів нагор-нуто на бордюрних лініях, – гримів Косюк. – Це що – ангел небесний позгортав? Чи може бульдозеристи?». Працівники ДРЕУ, наголосив він, попри те, що отримали зарплату тільки за листопад минулого року, працюють цілодобово. Мовляв, навіть сплять на підприємстві – там начебто є облаштовані кімнати.

Як зауважив Косюк, люди у світі розуміють, що таке зима. Відтак мусять ходити повільніше та обережніше. І падають люди взимку не тільки у нас, а й у Німеччині чи Франції. «Навіть між Лондоном і Парижем зупинився рух, а в нас тролейбуси не зупинилися, – похвалився Косюк. – І ніхто не каже, що це проблема уряду чи мера. Усі кажуть – зима!».

Ще Петро Косюк цитував Івана Франка і захищав Ануш-кевичуса. Казав, що йому гидко слухати брехню проти мера. Монолог його був довгим, але звучав на одному диханні. Відтак, можна потішитися за мера, що в його команді є такі відчайдушні та віддані захисники-оратори. Схоже, що Петро Косюк має немало прихованих талантів. З чим його і вітаємо. Але дороги чистити треба…