Перші очки другого етапу

Після програшу «Енергії» івано-франківський «Ураган» у другому етапі футзального чемпіонату провів виїзний матч з львівським «ТВД». Доля зустрічі до останніх секунд була під знаком питання.

Підопічні Сергія Гупаленка двічі лідирували і двічі господарі зрівнювали рахунок. На голи Федора Пилипіва та Романа Кіндратіва вони відповіли влучними «пострілами» Романа Вахули та Юрія Хавера. Але врешті на останній хвилині матчу Євген Валенко забив вирішальний м’яч – 2:3.

«Ураган» на четвертому місці та відстає від «Енергії» на шість очок. У неділю, 18 квітня, іванофранківці приймуть вдома харківський «Локомотив». Початок матчу – о 17:00.

Результати 24‑го туру: ТВД – Ураган 2:3, Енергія – Локомотив 2:1, Тайм – Шахтар 6:0, Контингент – ПФС 2:3, Кардинал – ЛТК 2:2.