Пауерліфтери «підняли» сім медалей

У Швеції відбувся чемпіонат Європи з пауерліфтингу. Серед дев’ятьох спортсменів української команди на турнірі троє представляли Прикарпаття. Вони взяли сім медалей. У категорії 48 кг Анастасія Дерев’янко з Івано-Франківська взяла «бронзу» в присіданні, була четвертою в жимі лежачи, та виборола «золото» у становій тязі. Тож у сумі триборства іванофранківчанка отримала срібну медаль.

Відома спортсменка з Коломиї Інна Оробець виступала у ваговій категорії понад 90 кг. У присіданні, жимі лежачи та становій тязі вона взяла срібні медалі. Відповідно у сумі триборства також посіла друге місце.

Ще одна коломиянка Ірина Бабурова в категорії 48 кг у сумі триборства стала п’ятою та виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.