Без категорії

Одним непереможним менше

Івано-франківський «Ураган» вдома переміг «Єнакієвець». Вперше за усі 12 зустрічей цих команд. Після суботньої домашньої зустрічі для «Урагану» залишився лише один клуб, який команда ще ніколи не перемагала, – донецький «Шахтар». Неприступна фортеця «Єнакієвця» буквально розсипалась під натиском підопічних Сергія Гупаленка.

Розмочити рахунок «Ураган» зміг лише на 15‑й хвилині. Валентин Цвєлих втік на побачення з голкіпером суперників, холоднокровно і точно пробив низом. До кінця тайму гра гостей зовсім розладналась, вони взяли тайм-аут, але користі це не принесло. Триходівка Федір Пилипів‑Євген Валенко-Едуард Кулик – і м’яч від дальньої стійки залітає у сітку. 2:0. Перерва.

У другому таймі у воротах гостей з’явився Власенко. «Єнакієвець» на 22‑й хвилині скоротив відставання – з добивання забив Хурсов. Але далі «Ураган» наніс гостям просто нищівного удару.

Свіжий воротар суперника довго «сухим» не протримався. На 28 хвилині Роман Кіндратів зльоту переправив навіс з кутового у ворота – 3:1. А на 32‑й хвилині слово знову взяв Цвєлих. Спер-шу він зі штрафного поцілив у «дев’ятку». За кілька секунд Андрій Сімка виклав йому під удар розкішний пас, «одинадцятка» не схибив – 5:1.

«Єнакієвець» сміливо вже міг думати про наступну гру, але команда вирішила зіграти п’ятьма польовими гравцями. Фортуна посміхнулась Олегу Іжаковському – через весь майданчик наш воротар забив шостий гол у порожні ворота.

«Єнакієвець» продовжував грати без воротаря і спромігся забити ще один гол. Фінальний рахунок – 6:2. «Ураган» продов-жує займати третє місце. На руку івано-франківській команді в цьому турі стала нічия між двома львівськими командами «Енергією» та «ТВД». «Енергетики» відстають від «ураганів» на три очки.

На черзі – поїздка до Харкова на кубкові баталії восьми команд, які пройшли в 1 / 4 фіналу. Перший матч – 18 лютого, проти нещодавніх кривдників з Луганська, команду «ЛТК».

Інші результати 18‑го туру: Шахтар – Локомотив 4:2, Кардинал – ЛТК 4:5, Енергія – ТВД 3:3, Контингент – ПФС 3:2, Моноліт – Тайм 2:3.