Нумо, хлопці!

День захисника Вітчизни Прикарпатський юридичний інститут Львівського університету внутрішніх справ відзначив по‑спортивному. Відбулися змагання «Нумо, хлопці!». Цей турнір веде свою історію ще з 1970‑х років, на початку 1990‑х ці змагання з різних причин не проводили. Останнім часом подія відбувається щорічно.

За звання кращої боролися чотири команди, по одній від кожного з чотирьох курсів вишу. Мотивація була принциповою – курсанти захищали честь курсу.

Програма дійства була досить різноманітною – від завдань, які стосуються інститутських буднів, до спортивних випробувань. Курсанти вправлялися у стройовій підготовці, у протигазах споряджали магазини АКМ та стріляли з пневматичних гвинтівок, на швидкість поглинали сніданок та відпрацьовували підйом з заправкою ліжка.

Спортивна частина турніру складалась з гирьового спорту, показових виступів із боротьби самбо, перетягування канату.

Після тригодинних змагань перемогли курсанти четвертого курсу. Друге місце – за першокурсниками, які показали справжній спортивний бійцівський дух. Третю сходинку розділили другий та третій курси. Переможці отримали перехідний кубок традиційного турніру. Заступник начальника інституту з кадрового забезпечення полковник міліції Ярослав Слободян каже, що подіб-ні змагання інститут планує провести і до 8 березня.