Без категорії

«Новий курс» від Яценюка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську 17 листопада за участю політиків, чиновників, політологів та журналістів відбувся круглий стіл на тему «Новий курс» розвитку української держави у контексті виборів Президента України». Координатор Івано-Франківського обласного осередку ГО «Фронт змін» Володимир Шкварилюк сказав, що більшість українців підтримують «Новий курс» Арсенія Яценюка, тому що там висвітлено чотири цілі. «Ми за 18 років, на жаль, нічого путнього у нашій державі не побудували. Арсеній Яценюк одним із перших кандидатів оприлюднив свою програму, яка відрізняється від всіх інших програм, в ній є чіткі послідовні кроки», — каже Шкварилюк.

Серед основних цілей Шкварилюк називає нову індустріалізацію: «Перед державою стоїть завдання побудувати нові заводи, нові фабрики, щоб створити нові робочі місця», — каже він. Другим завданням майбутнього президента, на думку представників «Фронту змін», є відновлення сільського господарства. Третя ціль, за словами Шкварилюка, — це здорова освічена нація, а четверта — внутрішня і зовнішня безпека нашої держави.
У рамках круглого столу доктор філософських наук Івано-Франківського національного університету нафти і газу Дмитро Дзвінчук зазначив: «Щодо складових, запланованих Арсенієм Петровичем, то це безперечно ті напрямки, які сьогодні повинні стати надзвичайно важливими і об’єднуючими в суспільстві».
Насамкінець заходу Володимир Шкварилюк сказав: «Якщо подивитися на інші політичні програми, то там взагалі немає нічого чіткого. Вони переписувалися від однієї виборчої кампанії до іншої. І напевно іншим політичним силам не подобається, що наша програма проста і доступна».