Без категорії

Незабутня Квітка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 22 лютого, в облмуздрамтеатрі відбувся благодійний вечір пам’яті «Незабутня Квітка», присвячений американській співачці з українською душею та корінням Квітці Цісик.

За словами продюсера із США Олександра Гутмахера, зініційований ним українсько-американський проект спрямований на те, щоб Україна та українська діаспора ближче познайомилися із творчістю видатної співачки. Такі концерти відбуватимуться і в Нью-Йорку.

В Івано-Франківську виcтупила народна артистка України Ніна Матвієнко, академічний камерний оркестр обласної філармонії «Harmonia Nobile», вокальний ансамбль Прикарпатського університету «Росинка». Була на концерті і родина Квітослави Цісик.

Перед Івано-Франківськом вечір пам’яті відбувся у столиці та на батьківщині співачки – у Львові. Кошти з благодійних концертів організатори запланували передати на лікування онкохворих. Саме онкозахворювання і стало причиною передчасного відходу з життя Квітки. Вона не дожила три місяці до свого 45‑літнього ювілею. Не видала третій україномовний альбом з колисковими для українських діток, про який так мріяла.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.