Назад дороги немає

Нарешті це сталося. До Івано-Франківська приїхав львівський «Тайм». В українському футзалі відбулися перенесені матчі 10 туру. Вища ліга вийшла на фінішну пряму. Битва. Драма. Трилер. Називати матч між «Ураганом» та «Таймом» можна багатьма словами, і всі вони будуть вірними. Попри поразку господарів, львівська команда надовго запам’ятає вояж до Івано-Франківська.

Спочатку «першу скрипку» у матчі грали львів’яни. Вони довго контролювали м’яч, а «Ураган», очевидно, сподівався на контратаки. Олег Іжаковський у ті хвилини «витягнув» чимало підступних ударів по своїх воротах.

Ближче до середини першого тайму малюнок гри змінився. «Ураган» кілька разів огризнувся, а згодом підопічні Сергія Гупаленка взагалі поклали на лопатки суперника.

На 13‑й хвилині Петро Шотурма поборовся за м’яч, наблизився до воріт, вирішив пробити сам, і правильно зробив. Іваняк не очікував удару від 17‑річного «ураганівця» і рахунок зустрічі було відкрито.

Вже за дві хвилини після серії передач гольовий пас Максима Павлюка реалізував Едуард Кулик – 2:0. А далі вже сам Павлюк мав стовідсоткову нагоду, коли виходив на рандеву з Іваняком, та м’яч після удару пролетів повз ворота. Трибуни манежу коледжу фізвиховання буквально вирували.

Після такого «холодного душу» наставник львів’ян Станіслав Гончаренко влаштував «ураганівцям» справжній штурм. Вже з 16-ї хвилини «Тайм» почав грати з п’ятим польовим.

Уп’ятьох гості продовжували грати і після перерви. Такого тривалого напруження «ураганівці» не витримали. «Тайму» вдалося забити чотири м’ячі. Двічі відзначалися Олександр Кондратюк та Максим Павленко. В результаті – поразка 2:4.

Гра була дуже напруженою та часом навіть брудною. Ще в першому таймі арбітри ніяк не зреагували на те, як один із «таймівців» вибив м’яч з рук Іжаковського, коли той міг зі свого карного майданчика забивати у порожні ворота суперника. А загалом під час матчу судді показали по дві жовті картки гравцям обох команд.

Тепер на «Ураган» та інші п’ять колективів першої шістки чемпіонату чекають ще десять турів, у яких команди мають вирішити долю нагород сезону. Вже у п’ятницю, 2 квітня, іванофранківці вирушають до Львова на матч з «Енергією». Вдома побачимо «Ураган» у суботу, 17 квітня, у грі з харківським «Локомотивом».

Інші результати 10‑го туру: Енергія – Моноліт 8:2, Шахтар – Контингент 5:0, Кардинал – ПФС 5:2, Локомотив – ТВД 5:0, ЛТК – Єнакієвець 0:4.