Нагороди знайшли героїв

Рік, що минає, видався щедрим на медалі для івано-франківських спортсменів. Вони здобули 164 нагороди на чемпіонатах та кубках України, Європи, світу, а також на Всесвітній універсіаді – а це 71 золота, 48 срібних та 45 бронзових. Отже, рішенням колегії міськспорткомітету визначено десятку кращих спортсменів року.

Дарія Згоба. Заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, член збірної команди України була восьмою на Олімпійських іграх в Пекіні. А цього року стала бронзовим призером Всесвітньої універсіади та виборола дві бронзи на чемпіонаті України.

Олександр Ісаков. Івано-франківський плавець, учасник Олімпійських ігор в Пекіні, цього року став чемпіоном України. На літньому Кубку України в Харкові йому не було рівних на дистанціях 100 та 200 м на спині, а у 200‑метрівці вільним стилем він приплив другим. До того ж іванофранківець встановив рекорд України.

Христина Стуй. Знана прикарпатська легкоатлетка, учасниця Олімпійських ігор в Пекіні, зайняла четверте місце на Кубку Європи в естафеті 4х400 м.

Андрій Голіней. Представник «Інваспорту» став чемпіоном Європи, на Других Глобальних іграх в Чехії взяв три золота: у бігу на 3 тис. м з перешкодами, 5 тис. м та 10 тис. м. Крім того, встановив два світових рекорди. На Кубку світу з напівмарафону він взяв ще одну медаль найвищого ґатунку.

Катерина Соловей. Заслужений майстер спорту України з кікбоксингу, стала чемпіоном світу у версії ВАКО. У листопаді вона взяла бронзу на чемпіонаті світу в Італії і здобула ліцензію на виступ у Всесвітніх іграх єдиноборств, які відбудуться у серпні 2010 року в Пекіні.

Надія Діденко. Прикарпатська лижниця, яка виступає у фрістайлі, стала чемпіоном зимових спортивних ігор України. А на Кубку світу у Китаї вона зайняла четверте місце, поступившись лише трьом господаркам змагань. Уже зараз вона є кандидатом на участь у зимових Олімпійських іграх, які відбудуться у лютому 2010 року у Ванкувері (Канада).

Яна Дем’янчук. Майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної гімнастики, якій у жовтні виповнилося 16 років, «вистрілила» на цьогорічному чемпіонаті Європи у Мілані. Вона стала найсильнішою у вправі на колоді. На чемпіонаті України Яна взяла два золота. На міжнародному турнірі у США вона двічі піднімалася на другу сходинку п’єдесталу, а на першості Світової олімпійської академії з гімнастики стала третьою.

Микола Ревуцький, Ігор Худобяк, Ігор Гребинський. Гравці івано-франківського «Прикарпаття», попри невтішні виступи свого клубу у Першій лізі, досягли успіху на міжнародній арені. У складі студентської збірної України вони стали чемпіонами цьогорічної Всесвітньої універсіади. За вагомий вклад у їхню підготовку відзнакою міськспорт-комітету нагородили їхнього тренера Сергія Пташника.