«Металіст» дублем здолав «Енергетик»

Микола Волков На 1/16 Кубка України з бурштинським «Енергетиком» харківський «Металіст» приїхав другим складом. Навіть за таких обставин «енергетики» не змогли взяти гору над суперником.

Три роки тому на цій же стадії Кубка «Металіст» теж приїжджав до Бурштина, теж дублем. Цьогоріч після «Енергетика» на «Металіст» чекав виїзний матч з австрійським «Штурмом» в Лізі Європи.

Чотири з половиною тисячі вболівальників вже за півгодини до гри заповнили трибуни стадіону «Енергетик». Прикарпатці сподівалися побачити на полі основу харків’ян, які б випробували свої сили перед єврокубком. Та на поле вийшов дубль.

Основа ж харків’ян цього ж дня на місцевій тренувальній базі у селі Високому розминалась з земляками – «Геліосом», якого, до речі, «Енергетик» вибив з Кубку України на попередній стадії. Прем’єрлігова команда прогнозовано перемогла 4:1.

У Бурштині вже на першій хвилині гості створили небезпеку, коли зі штрафного у поперечину влучив серб Олександр Трішович. До м’яча ледь не дістався Андрій Гайдаш, але захисники зуміли винести шкіряного з карного майданчика.

Через 15 хвилин Гайдаш таки забив гол. Після помилки Віктора Яневича 20‑річний форвард харків’ян перехопив м’яча, поборовся за володіння ним з Миколою Лазориком і пробив у сітку повз Андрія Бандрівського.

У першому таймі підопічні Миколи Пристая так і не змогли відповісти на гол чимось суттєвим. У другій половині господарі значно додали і навіть притисли «Металіст» до його воріт. Захопившись атакою, вони ледь не пропустили, коли на 59 хвилині Трішович виходив тет-а-тет з Бандрівським, який і врятував момент.

В «Енергетика» все закінчувалося на останній стадії атак. Господарям ніяк не вдавалось завдати точного і результативного удару. Матч так і завершився мінімальною перевагою харків’ян – 0:1.