Без категорії

Купуйте нові чоботи!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок на оперативній нараді в. о. начальника комунального підприємства «Муніципальна інспекція з благоустрою» Степан Кукула зауважив, що найменше розчищеними від снігу в Івано-Франківську є двори багатоквартирних будинків. «Майже на всіх територіях ЖЕО є місця, які не посипають від ожеледі, – сказав Кукула. – Крім того, на тротуарах центральної частини міста – снігова каша». Мовляв, стосовно цього вони отримали велику кількість скарг.

До речі, керівники ОСББ та приватних жеків теж нерегулярно чистять дворові території та тротуари, тому інспекція й на них складає адміністративні протоколи. «За минулий тиждень вручено 90 письмових приписів щодо розчистки тротуарів, посипання та прибирання прилеглої території та складено 54 адміністративні протоколи», – підсумував Кукула.

Слід наголосити, що відтепер протоколи підтверджуються фотофактажем. Саме для цього інспек­ція закупила шість фотоапаратів. Тож тепер кожен адмінпротокол, який складається, підтверджується фотографією. Це для того, щоб довести порушення.

Також, за словами Кукули, на будинках досі висять бурульки. Особливо це стосується північного боку, тобто тих місць, де ще не пригріває сонце.

Міський голова Віктор Ануш­кевичус спитав у керівника інспекції: чи помітив він суттєві покращення у прибиранні, якщо порівнювати з минулим тижнем? Кукула відповів: «Деякі жеки стали прибирати ефективніше». Проте, не всі.

До речі, мер недарма попросив Кукулу порівняти ситуацію з минулим тижнем. Бо саме тиждень тому він виніс кільком начальникам ЖЕО догани, одного взагалі пригрозив звільнити, а ще когось усно попередив на перший раз. Відтак, на загальних дорогах стан може й покращився, а от на внутрішньодворових територіях ситуація, завдяки потеп­лінню, виглядає тільки гіршою.

Відтак, Анушкевичус попросив начальника УЖКГ Петра Косюка проконтролювати питання. Мовляв, через кашу на тротуарах кожні 500 м треба міняти чоботи. Шкода, що не кожен може собі таке дозволити…

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.