«Карпати» — чемпіон!

Микола Волков Вже другий рік поспіль мешканці карпатського Яремче святкують перемогу своїх улюбленців у обласному чемпіонаті. У суботу, 15 листопада, в Івано-Франківську відбувся «золотий» матч для визначення найсильнішої футбольної команди Прикарпатського краю…

На полі стадіону «Наука» зійшлися яремчанські «Карпати» та «Цементник» з Ямниці. Суперники були більш ніж принципові. У минулому сезону ці два колективи вже вирішували між собою долю чемпіонського кубка. Тоді у «золотому» матчі на стадіоні «Рух» перемогли «Карпати». Природно, що «Цементник» цього разу бажав реваншу.

У першому таймі гра мала рівний характер. Обидві команди атакували, хоча гостріше це виходило у «Карпат». На перерву футболісти розійшлись за нульового рахунку.

З самого початку другого тайму стало зрозуміло, хто поїде з Франківська переможцем. «Карпати» домінували на всіх ділянках поля. «Цементники» під пресингом суперників не встигали перевести подих, не те щоб провести осмислену комбінацію в атаці.

У середині тайму «Карпати» відкрили рахунок. Повівши у зустрічі, яремчанці, навіть не мислили про відпочинок. Атака накочувалась за атакою і під завісу зустрічі їм вдалось ще два рази порадувати своїх вболівальників, яких, до речі, приїхало до обласного центру чимало.

3:0, «Карпати» чемпіон, і разом із здобуттям Кубка області роблять переможний дубль у сезоні.