Без категорії

Калуш має штучний лід

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

5 січня в місті Калуші відкрито нову спортивну споруду — льодовий Палац спорту імені Степана Бандери.

Калуш став третім містом, в якому з’явилась арена зі штучним льодом, збудована в рамках реалізації Державної цільової соціальної програми «Хокей України», затвердженої Кабінетом Міністрів України в 2007 р. Ініціатором та розробником Програми є Федерація хокею України та Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту.

Згідно з положеннями цієї Програми, до 2012 р. буде збудовано 60 багатофункціональних спортивних комплексів зі штучним льодом в усіх регіонах нашої держави. Варто зазначити, що в хокей на Україні розпочали грати саме на Галичині. Вже наступного року український хокей відзначатиме свій сторічний ювілей. Президент України своїм лютневим Указом «Про деякі питання підготовки та відзначення 100?річчя хокею з шайбою» надав підтримку і особистий контроль за виконанням цієї державної програми. Програма «Хокей України» має забезпечити український хокей сучасною інфраструктурою, що стане запорукою якісної підготовки резерву для збірних команд України. Реалізація положень Програми має допомогти виграти тендер на проведення чем­піонату світу у вищому дивізіоні у 2014 році.

«Цього року розпочався другий етап реалізації програми. На цей момент закуплено обладнання та виділені земельні ділянки під будівництво ще дванадцяти подібних льодових арен. До кінця цього року в Україні планується відкрити ще як мінімум дванадцять льодових палаців.

При кожному з них передбачається створення дитячо-юнацьких спортивних шкіл з хокею та фігурного катання», — поінформував громадськість міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

У рамках урочистої церемонії відкриття відбулась історична подія — вперше з часів незалежності українські хокеїсти, тренери та функціонери Указом Президента були нагороджені державними нагородами.

Після усіх урочистостей глядачі, що завітали на церемонію відкриття, стали свідками хокейного матчу між зірками ХК «Сокіл» та місцевою командою «Ватра».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.