«Говерла» програє «Будівельнику»

Виконавши зав­дання на сезон, тобто вихід у плей-офф, івано-франківська «Говерла» на цьому етапі поступається київському «Будівельнику». Зрештою, це було очікувано, адже «ведмеді» зійшлися із переможцем регулярного чемпіонату. У першому матчі серії в Києві господарі майданчика буквально не залишили каменя на камені від іванофранківців – 105:65.

Наші баскетболісти до другої гри змогли дещо оговтатися від такого нокауту. Поразка вже не була такою болісною. У третій чверті «ведмеді» навіть вийшли вперед на вісім очок. У повітрі запахло сенсацією. Але зелено-жовтим це не вдалося. Четвертий період пройшов за тотальної переваги «Будівельника» 22:10. Фінальний рахунок – 85:79.

«Будівельник» повів у серії вже 2:0. Команди грають до трьох перемог у серії. Вчора «Говерла» приймала суперника вдома.