Без категорії

Голі груди проти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Український жіночий рух Femen вимагає повністю закрити доступ до порно‑сайтів з України. А щоби краще донести свою ідею, представниці руху в кінці липня провели акцію в Києві.

Лідер ексцентричного руху Анна Гуцол звернулася до пошукових серверів Google, Meta, Ukr.net та інших з вимогами розробити систему попереджень про незаконність проституції, сутенерства та порнографії в Україні для користувачів Інтернету.

«Інтернет нині лідирує як місце пропаганди секс-туризму та порно. В Google за запитом «проститут-ки» на перших місцях — сайти з дівчатами із Києва. З головних сторінок порно-аналогів YouTube та Facebook — RedTube и FuckBook — пропонують українок. Шлюбні агенції напряму торгують прекрасною половиною нашої країни. Це потрібно зупинити будь-яким чином», — заявила лідер Femen Анна Гуцол.

Для більшого резонансу учасниці руху Femen вийшли на Майдан одягненими дуже відверто (або не дуже одягненими) та з плакатами «Українські дівчата не для продажу!».
Недавно Femen отримав підтримку з боку Німеччини в особі DJ Hell (Хельмут Гайер, відомий продюсер і музикант). Разом зі своєю групою він прилетів до Києва та організував спектакль у центрі міста. Дівчата розробили дизайн костюмів, на які повісили символічні цінники. Музика грала, а людей-артистів кидали на землю. За словами DJ Hell, цей спектакль мав продемон-струвати людям, яке приниження доводиться терпіти жінкам.