Гойдалка від «Говерли»

Микола Волков Цими вихідними баскетбольний клуб «Говерла» приймав у себе вдома алчевський «Коксохім?Сталь».

Перший матч, у суботу, пройшов за впевненої переваги «Говерли». Усі чверті франківці закінчили, тримаючись у рахунку попереду: 25:23, 16:12, 26:25, 26:19. В результаті, підсумковий рахунок — 93:79.

У цій зустрічі найрезультативнішими стали Олександр Чередніченко, на рахунку якого 20 очок, та Денис Спиридонов — 15 очок.

Матч, що відбувся наступного дня, видався нервовим. Гра більше нагадувала своєрідні «гойдалки». У першій чверті гору взяли гості — 21:26, наступної десятихвилинки кращими були господарі — 29:21. Третій період — «Говерла» була взагалі не схожою на себе вчорашню — 15:23. Але в останньому періоді франківці таки дотисли свого суперника 31:15, у підсумку святкувавши перемогу з рахунком 96:85.

Найрезультативнішою знову була пара Чередніченко — Спиридонов (25 та 21 очок відповідно).

Нещодавно клуб заснував нову традицію. Тепер після кожної гри визначається кращий гравець матчу. Тож цього вікенда у першій грі кращим було визнано Сергія Кравця, а у другій грі — Дениса Спиридонова.

Після гри головний тренер «Говерли» Олег Пелех розповів, що перемогти вдалось за рахунок хорошого пресингу. Саме тоді, коли «говерляни» послаблювали його, гостям вдавалось краще грати в атаці, проте прикарпатські «гулівери» таки домоглись двох перемог.

Після цієї зустрічі «Говерла» піднялась на четверте місце у турнірній таблиці і від почесної третьої сходинки її відділяє всього очко.

Наступний матч «Говерла» проведе теж вдома, проте з надскладним суперником. До Франківська приїде лідер «Вишки» «БК Донецьк». Початок матчів о 17:00 та о 13:00.