Без категорії

Федір Олексюк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Направду, засновник антиколекторної компанії «Ваша Надія» Федір Олексюк давно заслужив право потрапити до нашої постійної рубрики. Але раніше якось не складалось. Остання інформація була, вибачте, останньою краплею. Пан Олексюк заявив про те, що збирається балотуватись у Президенти України.

 

За його словами, акул‑кандидатів Федір Олексюк не боїться. Він згадує Мойсея та апостолів, хоче прищепити українській владі християнські цінності, заборонити в державі аборти та будь-яку валюту, крім гривні, «захистити людське життя» та ввести надзвичайний економічний стан — лише на три місяці, для виходу із кризи. Каже, що програма, яку він презентує після реєстрації в кандидати, шокує багатьох. Чесно кажучи, «Репортер» уже в шоці.

Гроші на вибори Олексюк планує зібрати від звичайних виборців, які раніше не знали, за кого голосувати. Тепер, напевно, знають. Якщо ж необхідні 2,5 мільйони гривень не зберуться (а Федір Олексюк упевнений, що люди не пошкодують грошей для такої шляхет-ної справи), то він поверне кошти. Натомість, якщо доброчинці не схочуть отримати внески назад, то гроші підуть на розвиток антиколекторної справи в Україні. Знову таки, для людей…

Отже, вибори набирають силу. Що далі, то смішніше. Кандидатів у президенти більшає. Якщо раптом повисуваються всі охочі, то скоро групи кандидатів ганятимуться за поодинокими виборцями. Втім час ще є. Балотуймося?