Без категорії

«Енергетик» випередив «Прикарпаття»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Микола Волков У Першій футбольній лізі продовжується завершальна стадія першості. Прикарпатські команди у останньому турі знову розійшлись в турнірній таблиці, щоправда вже в іншому порядку.

«Прикарпаття» зустрічалось на виїзді з овідіопольським «Дністром». Франківці крім шістьох жовтих карток у пасиві Барчука, Поздеєва, Гаврилишина, Галюзи, Страховського та Худобяка не привезли з Одеської області нічого. Після голів овідіопольців Єрмоленка та Полтавця матч завершився з рахунком 2:0.

Бурштинський «Енергетик» грав теж у гостях у дніпродзержинської «Сталі». «Енергетики» очікувано здолали аутсайдера першості. Єдиний гол на 54?й хвилині забив Гордієнко.

Після 35?го туру «Енергетик» набрав уже 39 очок, але й далі перебуває на 15?му місці. «Прикарпаття» після свого програшу опустилось одразу на 17?те місце, адже черкаське «Дніпро» зігралоз алчевською «Сталлю» внічию і випередило франківців на одне очко.

Наступний тур відбудеться у неділю, 8 червня. «Прикарпаття» прийме на своєму полі «ПФК Севастополь», а «Енергетик» — «ФК Львів».

Результати матчів туру: Сталь (Д) — Енергетик 0:1, ФК Львів — Геліос 1:0, Волинь — Динамо-2? 5:1, МФК Миколаїв — ПФК Олександрія 0:0, Десна — Кримтеплиця 1:1, ІгроСервіс — Оболонь 1:0, Дніпро — Сталь (А) 2:2, ЦСКА — Іллічівець 0:0, Дністер — Прикарпаття 2:0, Фенікс-Іллічовець — ПФК Севастополь 1:0.