«Енергетик»: тріумф без радості

Микола Волков У Бурштині відбулося чергове прикарпатське дербі. Місцевий «Енергетик» та івано-франківське «Прикарпаття» ведуть боротьбу за виживання у Першій лізі, тому боротися було за що. І боротьба була.

Попри власне футболістів «Прикарпаття», на матч приїхав значний контингент фанатів франківської команди. Бурш-тинці матимуть що згадати. Адже не кожного дня на своєму стадіоні вони можуть побачити, як міліції доводиться вгамовувати вболівальників на стадіоні. Особливо тісно «сконтактували» вони у кінці першого тайму…

Що ж до подій на полі, то «Енергетик» не розчарував своїх шанувальників. Вже на 21 хвилині 19?річний Роман Барчук відкрив рахунок. Після флангової передачі він головою переправив м’яч у дальній від себе кут воріт — 1:0.

Трибуни бурштинського стадіону ще більше зраділи, коли на 32 хвилині арбітр призначив пенальті у ворота гостей. До позначки підійшов Беркита — 2:0.

Наприкінці першого тайму все той же Барчук виходив тет-а-тет з Локатирем, але не реалізував цю можливість. «Прикарпаття» спромоглося відповісти одним моментом Ревуцького.

Друга 45?хвилинка пройшла за рівної гри команд без особливих загострень. Запам’яталися тільки два моменти. На почат-ку тайму стійка воріт врятувала франківців від розгромного рахунку, а потім воротар «Енергетика» в неймовірному стрибку потягнув небезпечний удар Щеглюка зі штрафного.

Попри перемогу, «Енергетику» немає з чого сильно радіти. Команда — на дні турнірної таблиці, а тому впевненості у завтрашньому дні немає. Про це розповів після матчу тренер
бурштинців Михайло Савка.

«Прикарпаття» перебуває вище за своїх краян. Але й тут керівництво має над чим сушити голови. Команда вже четвер-ту гру поспіль не може забити гол. Зате пропустили за цей час — 12!

Наступний тур команди проведуть 14 травня. «Прикарпаття» прийматиме «Геліос», а «Енергетику» в календарі приписано грати з уже неіснуючою «Княжою».

«Енергетик»: Карпов, Шалата, Лазорик, Яневич (Деренюк, 90+1), Лук’янов, Беркита (Рудницький, 87), Головко (Лакомський, 62), Чапко, Степанов (Паськів, 82), Долотко, Р.?Барчук (Дячук?Ставицький, 71).

«Прикарпаття»: Локатир, Данищук, Гаврилишин (Бут, 85), В.?Барчук, Мельничук, Страховський (Стоцький, 43), Боришкевич, Чернишов (Щеглюк, 46), Іванишин (Коцабюк, 56), Ревуцький, Худоб’як.

Голи: Барчук 21, Беркита 31 (з пенальті).

Попередження: Р.?Барчук, 23, Беркита, 34, Лук’янов, 59 — Чернишов, 18, Гаврилишин, 31, Страховський, 42, Боришкевич, 49.

27 тур. Результати: Волинь — Закарпаття 3:2, Сталь — Десна 2:0, ПФК Олександрія — Оболонь 1:0, Кримтеплиця — Нафтовик-Укрнафта 3:1, Енергетик — Прикарпаття 2:0, Геліос — Фенікс-Іллічовець 0:1, ІгроСервіс — Динамо 0:1.